Pro dospělé

 • Alchymie zvuku

  ♡Poznej léčivý potenciál zvuku a hlasu♡ 

  ☆Nový projekt☆

  Termíny :

  pondělky 1×14 dní v Praze: 12/3, 26/3, 9/4, 23/4, 7/5, 21/5, 4/6, 18/6 2018
  Čas: 19.00 – 22:00 hodin

  Místo: Looba studio, Křižíkova 67, Praha 8, Karlín
  Cena: jeden večer 500 Kč, celý cyklus 8 setkání 3600 Kč/450 Kč 1 setkání.

  Rezervace místa platné po přihlášení emailem stepanka@souzneni.eu, nebo sms 724 295 275 a zaplacení zálohy 150 Kč na 2900355455/2010, do zprávy jméno a alchymie zvuku.

  sobota 14. dubna 2018, 14:30 – 17:30 hodin , Brandýs N/L, ve spolupráci s Muzikantský domečeka Anežkou Šubrovou.

  Více o projektu Alchymie zvuku:

  ~ Zvuk a hlas jsou silné nástroje pro poznaní sebe sama, harmonizaci a léčení. Najdi zdroj a jak na to.

  ~ Inspiruj se. Jde to jednoduše, v lehkosti a hravě. Všimni si, kudy vede cesta. “Nejde to”, “neumím” jsou výrazy, které nepodporují na cestě. Zaměř svou pozornost a vydej se po proudu života. Průvodkyně podpoří tuhle cestu příhodnými podmínkami jako například pentatonicky laděnými terapeutickými nástroji (nevadí, že neznáš hudební harmonii -noty, hudební vztahy…) techniky zpěvu i pro nezpěváky (rozšiřování vnitřní kapacity slyšet a interpretovat tón, udržet tón -poznat jak hkas funguje), filozofie která propojuje vidění člověka celostně….

  ~ Zmapuj si krok za krokem, jak funguje Tvůj systém jménem člověk (člověk je víceúrovňová bytost).

   

  ☆Příklady technik:

  ~ Dynamické pohybovo-zvukové hry

  ~ Rezonanční a vibrační styl zpěvu s technikami hlasová pránajáma, body sound, zpívání do čaker, hlasem komunikovat s energetickými drahami, orgány a orgánovými soustavami,  hlasová očistná vlna a další…

  ~ Zvuková masáž *Záře zvuku* s prvky muzikoterapie, šamanismu, jógy. Z pohledu jsem víceúrovňová bytost, z pohledu psychosomatiky.

  ~ Tichý svědek, pozorovatel, dotazování,  meditační techniky zaměřené na zvětšení vnitřní kapacity vědomí, rozlišování, vnímání a všímání si souvislostí.

  ~ Hudební a terapeutické nástroje a jejich potenciál.

  Autorka a průvodkyně Štěpánka Čížková


 • Zvuková masáž

Dopřejte si hluboký výdech a relaxaci. Zvukem se můžeme harmonizovat, otevřít se přijímání a pocítit blahodárné účinky zvuku. Masáž pečuje, prozařuje, podporuje a jemně detoxikuje. Vede nás za mysl a osobnost, do ticha a spojení s vnitřním zdrojem.

Zvuková masáž probíhá 2 hodiny.

Masáž probíhá  z části aktivně pro klienta, z části pasivně. Součástí je konzultace, očištění bylinami, zvukem, zpěvem.

Přináší pocit hlubokého uvolnění. . Posiluje vnitřní kapacitu psychosomatické péče a  vnitřní potenciál vědomí člověka. Harmonizuje na všech úrovních.

Cena 1200 Kč. Objednání 724 295 275 nebo stepanka@souzneni.eu.

Místo masáže – Praha/Troja nebo Dobřichovice.


 • Individuálka:  Hlas jako nástroj sebepoznání

Individuální sezení HLAS JAKO NÁSTROJ SEBEPOZNÁNÍ je podporou na cestě.  Můžete také darovat jako voucher Vašim blízkým nebo v sebepéči i sobě.

– prohloubení vnitřní kapacity vědomí, podpora vnitřního rozlišování. Hlas je nástroj k tomu poznat kdo skutečně jsme. Chcete se otevřít změně v životě a je Vám blízká hudba? Zvuk je vibrace, která rovnou přímo působí ve všech vrtsvách našeho systému.

Techniky:  Tichý svědek, hlasová pránajáma, rezonanční způsob zpěvu – vlést si nově do těla.

Jde to lehce, v radosti a energie roste.

60 minutový balíček – 600 Kč

3x 60 minut 1800 Kč

5x 60 minut za 3000 kč


 • Individuálka: Hlasový koučink

Voucher na Hlasový koučink  ♡ Hlas je nástrojem k sezení.

Příklad témat:  bezpečí, důvěra, sebehodnota, sebeláska, hranice ve vztazích, sebevyjádření, vědomá komunikace.

Děje se Vám, že často mluvíte a přicházíte o hlas?

Jak o svůj hlas, projev a komuniakci pečovat?

Přeskakuje Vám hlas?

Všímáte si, jak se Váš hlas měníte, když jste pohlceni emocemi?

Cítíte knedlík v krku, když chtete něco říci?

Chcete si rozšířit svůj hlasový rejstřík a najít svou cestu hlasu – formy, které rádi zpíváte.

 

Častá témata:  získání větší kapacity v komunikaci, kapacita vnitřního potenciálu, řešení konfliktů, zkvalitnění hlasového projevu před skupinou lidí, ve vystupování, podpora sebevědomí, podpora kapacity vnitřního rozlišování.

Sekundárně se děje, že se Vám tzv. otevírá Váš projev a hlas. Budujete tak váše možnosti hlasového rejstříku. Naučíte se vědomě dýchat, používat bránici a další metody z hlasové pedagogiky. Koučink může být však také zaměřen primárně na rozvíjení hlasového rejstříku, to znamená tzv. učení se  zpívat.

 

60 minut  balíček za 600 Kč.

120 minutový balíček za 1200 Kč.

Balíček 3x 60 minut za 1800 kč.

Balíček 5x 60 minut za 3000 kč.

Balíček 10 x 6o minut za 6000 Kč.

Objednávky na 724 295 275 nebo stepanka@souzneni.eu.

Voucher platí dle počtu sezení, bežně možné vybrat do 6 měsíců.

Individuální sezení v Praze/ Troji nebo Dobřichovicích.

 


 • SAUNA ~ CESTA ZVUKU ~  ZVUKOVÁ LÁZEŇ “PŘIJÍMEJ A DÁVEJ”

… HLUBOCE VYDECHNI AŽ DO BUNĚK A NAČERPEJ SÍLU.

v roce 2018 hledáme nové termíny.

 

~Teplo a prohřátí ~ Očištění a detoxikace ~ Láskyplný dotek ~ Podporující jemná vůně ~ Harmonizující vibrace zvuku a zpěvu ~Přijímání a dávání ~

Dopřejte si hluboký odpočinek v rodinném prostředí sauny V Tůních.  Účinky sauny nám pomohou uvolnit se, vonný olej nás pohladí a léčivý zvuk zpěvu a jemných vibračních nástrojů při cestě zvuku nám ukáže harmonizující potenciál hudby.

Jak probíhá: společný kruh, očištění, saunění, odpočinek a provázená cesta zvukem, zvuková masáž ve dvojicích – zvuk, dech, dotek, závěrečný kruh.

Příjezd a odjezd: Parkování před domem. Prosím doražte raději třeba o 15 minut dříve a dejte si čaj, abychom mohli v celou hodinu začít. Po zkončení možné večer přespat 150 Kč/osoba ve vlastním spacáku, na karimatce nebo 2 místa na gauči 250 Kč/osoba, snídani s sebou na společný kruh. Nespěchejte na sebe s odjezdem. Po hluboké relaxaci je fajn se dostat do těla a dát si čas, pokud řídíte auto.

Místo: V Tůních 552, Lety.

Upozornění: Před suanou doporučuji nepít ten den alkohol a neužívat ani měkké drogy. Možné je také půst nebo menší dieta.

Přesná cesta: zde 

S sebou: žabky nebo nazouvací boty na bosou nohu na přechod, odpočinek mezi sauněním, prostradlo nebo velký bavlěný sárong /šátek/ do sauny, velký ručník, župan nebo pončo na pobytí venku sauna/odpočinek/sprcha, bavlněné oblečení, které může být eventuelně trochu od oleje, vlastní deka.

Cena: 600 Kč, rezervace: přihláška na stepanka@souzneni.eu, platba zálohy 250 Kč na b.ú. 2900355455/2010, do zprávy prosím napište jméno, Sauna a zvuková masáž, variabilní symbol Vaše telefonní číslo.

 


 •  Cyklus Hlasový koučink s tématem VNITŘNÍ DÍTĚ

od 9. října 2017 ve Studiu Loona:

Rezervace: zaplacení zálohy 100 Kč a přihláška na www.loona.cz/rozvrh do pátku 6.10.2017.

Termíny: 9/10, 23/10, 6/11, 20/11, 4/12, 18/12 2017, 15/1, 29/1, 12/2 2018.

Čas: 1x 14 dní pondělí, 19 – 22 hodin

Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8, Karlín.

Odpovídá za Vás občas v situacích malé dítě uvnitř Vás a říká si o nějaké potřeby, pozornost? Potřebujete získat vnitřní kapacitu/prostor a změnit některé své návyky a tendence v projevu a vyznat se v tom, co se děje? Chcete se více svobodně projevovat? A vidět a slyšet sebe a druhé?Poznat více sama sebe?

Vydej se s námi na cestu. Naše téma VNITŘNÍ DÍTĚ V NÁS. Poznej pocity a potřeby dítěte, toho dospělého uvnitř sebe, dej si bezpečný prostor  uviděť, rozlišovat své pocity, potřeby je a dovol si dosytit ty z dětství. Právě malé dítě uvtniř nás nám do života může zároveň přinášet radost, živost, spontánnost, přirozenost i  to žádané “Být sám sebou/Být sama sebou.” Může tak přijmout nový vítr do plachet našeho života. Opět získat jiskru. Získej vnitřní kapacitu – vnitřní potenciál, který můžeš poté nasměřovat ve svém životě směrem, kam se chceš dále vydat.  Cyklus podporuje sebedůvěru, sebehodnotu, schopnost komunikace, projevu, péče o sebe ve vztazích.

Právě v dětství jsme ztratili nejvíce své vnitřní síly (vnitřní kapacity).  Při vzniku naší osobnosti a poté i v průběhu života vznikly naše hlavní návyky, postoje, přesvědčení, vnitřní kritik a jeho strategie. Můžeme to vidět jako síto. Tímto sítem nyní prochází vše, co se nám v životě děje.  A my různé své návyky začali používat i jako strategie pro vyřešení situací, “postarání se o sebe”. Tyto naše návyky získali větší sílu a tzv. mohou ovládat nás, ne mi je.  Co s tím?

“Poznej sebe, promeň se, Tvá síla (vnitřní kapacita vědomí) se vrátí zpět a svět kolem Tebe se také promění.”

První dvě setkání jsou otevřená a tedy možná platit jednotlivě. Poté se cyklus uzavře pro větší bezpečí a kontinuity naší práce.

Cena 400 Kč/jednotlivě, 3150 Kč celý cyklus.

Rezervace místa v kurzu: Vyplňte přihlášku v rozvrhu Loona studia a zaplaťe zálohu 100 Kč  na účet 2900355455/2010, do zprávy prosím Vaše jméno, název Hlasový koučink Loona, variabilní symbol Vaše platné telefonní číslo. Po 2 setkání možné pouze zaplacením celé zbylé částky kurzovného.

Info: Pro další info kontaktujte lektorku Štěpánka 724 295 275, stepanka@souzneni.eu

Náhrady: Omluva 24 hodin předem sms 724 295 275, stepanka@souzneni.eu. Pokud je omluva akutní, všimněte si, proč se omlouváte. Může jít i o omluvu pro spuštění symptomů souvisejících s procesem v kurzu. Například únava, bolest v krku, bolest břicha, průjem apod. Možné 1x náhrada – individuální konzultace k tématu. Podpoří Vás také udržení kontinuity procesu a tématu v kurzu. V případě, že bude chybět více účastníků, možné domluvit i skupinovou konzultaci k tématu. Delší absence – možné vybrat si zaplacené kurzovné v rámci mé nabídky dle platných finančních podmínek. To je individuální konzultace v ceně 600 Kč/60 minut, zvuková masáž 1200 Kč/120 minut nebo v rámci další nabídky si vybrat kurz/část kurzu dle aktuálních finanční výše.


 • Koncerty autorské tvorby i písní z celého světa – jako multiinstrumentalistka a zpěvačka působím jak sama individuálně, tak v uskupení LAŠ music.

 

L áďa Fdrydrýn

A ndrej Simkara Kolář

Š těpánka Čížková

 

je hudební uskupení hrající tzv. taneční vlny, inspirované 5 rytmy a kontaktní improvizací.

Hrajeme živě pro tanec. Vnímáme tanec i jako meditaci, rituál, modlitbu. Ať už sedíte a spočíváte ve svém nitru, ležíte a relaxujete nebo tančíte.

Život je jako vlna. Živá hudba LAŠ nás provede takovou vlnou. Můžeš si zvolit svůj záměr, odevzdat ho a následovat svoje vnitřní vedení. Nech tělo, aby se uvolnilo, rozhýbalo, rozvlnilo, oživilo. Uviď pozorovatele uvnitř sebe sama a zažij kvality  uvnitř i v expresi (vnitřního tanečníka).

Provázíme prožitkové semináře, bubnovací workshopy, svatby, večírky, výstavy…

Občas máme hosty jako například Zu Cello, Marcel Vlček, Hlavois  a další.

Ukázka –  Meditace v tanci s LAŠ music v Tvořivém a tanečním centru Lorien u Berouna  r.  2013.

Hudba Facebook, Web LAŠ music.

Hudební provázení Štěpánky Čížkové přechodovým rituálům jako jsou narozeniny, svatba, křtiny.


 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit