Alchymie zvuku

 

  • ALCHYMIE ZVUKU

♡ Poznej svou esenci skrze hlas, zvuk, dech, dotek a bdělou pozornost.♡

☆Nový projekt, který nyní nabízíme jako víkendový sebezkušenostně – vzdělávací kurz a chystáme také jako roční školu pro rok 2019.

 

Více o projektu Alchymie zvuku:

~ Zvuk a hlas jsou silné nástroje pro poznaní sebe sama, harmonizaci a léčení. Najdi zdroj sebe sama a jak na to.

~ Zmapuj si krok za krokem, jak funguje Tvůj systém jménem člověk (člověk je víceúrovňová bytost).

~ Inspiruj se pro sovje plnohodnotné žití. Jde to jednoduše, v lehkosti a hravě. Všimni si, kudy vede cesta. “Nejde to”, “neumím” jsou výrazy, které nepodporují na cestě. Zaměř svou pozornost a vydej se po proudu života. Průvodkyně podpoří tuhle cestu příhodnými podmínkami jako například pentatonicky laděnými terapeutickými nástroji (nevadí, že neznáš hudební harmonii -noty, hudební vztahy…) techniky zpěvu i pro nezpěváky (rozšiřování vnitřní kapacity slyšet a interpretovat tón, udržet tón -poznat jak hkas funguje), filozofie která propojuje vidění člověka celostně….

Inspiruj se pro svou profesy – provázení dětí, dospělých (příklad pedagog, zdravotní sestra, sociální pracovnice apod..), podpoř svou vědomou komunikaci, projev – manažer, ředitel …

Kurz čerpá z technik z hlasového koučingu, muzikoterapie, jógy,  rodinných konstalací a pohybů duše, šamanismu  a tantry.

☆Příklady technik:

~ Dynamické pohybovo-zvukové hry

~ Rezonanční a vibrační styl zpěvu s technikami hlasová pránajáma, body sound, zpívání do čaker, hlasem komunikovat s energetickými drahami, orgány a orgánovými soustavami,  hlasová očistná vlna a další…

~ Zvuková masáž *Záře zvuku* s prvky muzikoterapie, šamanismu, jógy. Z pohledu jsem víceúrovňová bytost, z pohledu psychosomatiky.

~ Tichý svědek, pozorovatel, dotazování,  meditační techniky zaměřené na zvětšení vnitřní kapacity vědomí, rozlišování, vnímání a všímání si souvislostí.

~ Hudební a terapeutické nástroje a jejich potenciál.

Autorka a průvodkyně Štěpánka Čížková

 

♥ Termíny :

Alchymie zvuku

Poznej svou esenci skrze hlas, zvuk, dech, dotek a pozornost ♥

 

Kdy?

Pátek 23. 11.  od 19.00 hodin  – 22 hodin

Sobota 24.11.  10.00 – 21.00 hodin

Neděle 25.11. 10.00 – 16:00 hodin

 

Kde?  Praha, místo upřesníme

 Všimni si, objevuj a zkoumej  vnitřní mapu svého systému. Jak funguješ jako člověk  = víceúrovňová bytost /roviny fyzická, mentální, emocionální, kauzální, energetická, éterická…/? Jak teče Tvá  životní energie a z jakých čerpáš zdrojů?

  • Kdy Tvá energie roste?  Jak žít přímo z esence, z pramene? „Zři  své dary  a jedinečnosti a žij plnohodnotně v souladu se svým plánem duše /osudem/.
  • Získej větší kapacitu vědomí a rozlišování, nalezení a kotvení se v esenci /tím za myslí, emocemi, osobností/ a rozpouštění  přesvědčení /superego/, tendencí a návyků pomocí zvuku, hlasu, dechu, doteku a bdělé pozornosti.
  • Pro Vaši profesi – inspirace,  jak používat svůj hlas a  projev,   používání pentatonických hudebních nástrojů ve vzdělávání, péči / příklad masáže/ a v provázení skupin dětí nebo dospělých.

 

Kurz čerpá z technik z hlasového koučingu, muzikoterapie, jógy,  rodinných konstalací a pohybů duše, šamanismu  a tantry.

Víkend je ochutnávkou připravované roční školy Alchymie zvuku.

S lehkostí, jemností a hravě vás provede Štěpánka Čížková,

muzikoterapeutka, průvodkyně  hlasem a zvukem.

Cena: 3000 Kč/víkend


Přihlášení a dotazy:
info@souzneni.eu, rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 1500 Kč do 31.10. 2018 na účet 2900355455/2010, do zprávy prosím Vaše jméno a alchymie zvuku, variabilní symbol Vaše platné telefonní číslo.

Pořádá ateliér Souzněni, více informací na www.souzneni.eu/akce

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit