Alchymie zvuku

 

  • ALCHYMIE ZVUKU

♡ Poznej svou esenci skrze hlas, zvuk, dech, dotek a bdělou pozornost.♡ 

☆Nový projekt☆

Více o projektu Alchymie zvuku:

~ Zvuk a hlas jsou silné nástroje pro poznaní sebe sama, harmonizaci a léčení. Najdi zdroj a jak na to.

~ Inspiruj se. Jde to jednoduše, v lehkosti a hravě. Všimni si, kudy vede cesta. “Nejde to”, “neumím” jsou výrazy, které nepodporují na cestě. Zaměř svou pozornost a vydej se po proudu života. Průvodkyně podpoří tuhle cestu příhodnými podmínkami jako například pentatonicky laděnými terapeutickými nástroji (nevadí, že neznáš hudební harmonii -noty, hudební vztahy…) techniky zpěvu i pro nezpěváky (rozšiřování vnitřní kapacity slyšet a interpretovat tón, udržet tón -poznat jak hkas funguje), filozofie která propojuje vidění člověka celostně….

~ Zmapuj si krok za krokem, jak funguje Tvůj systém jménem člověk (člověk je víceúrovňová bytost).

☆Příklady technik:

~ Dynamické pohybovo-zvukové hry

~ Rezonanční a vibrační styl zpěvu s technikami hlasová pránajáma, body sound, zpívání do čaker, hlasem komunikovat s energetickými drahami, orgány a orgánovými soustavami,  hlasová očistná vlna a další…

~ Zvuková masáž *Záře zvuku* s prvky muzikoterapie, šamanismu, jógy. Z pohledu jsem víceúrovňová bytost, z pohledu psychosomatiky.

~ Tichý svědek, pozorovatel, dotazování,  meditační techniky zaměřené na zvětšení vnitřní kapacity vědomí, rozlišování, vnímání a všímání si souvislostí.

~ Hudební a terapeutické nástroje a jejich potenciál.

Autorka a průvodkyně Štěpánka Čížková

 

♥ Termíny :

Večery: pondělky 1×14 dní v Praze, Karlíně: 23/4, 7/5, 4/6 2018
Víkend: 18. až 20.května 2018 v Praze
Vícedenní letní pobyt 8. – 13.7. 2018 na Benecku, Krkonoše

 

 

♥ Alchymie zvuku večery v Praze

Místo: Looba studio, Křižíkova 67, Praha 8, Karlín
Cena: jeden večer 500 Kč, celý cyklus 8 setkání 3600 Kč/450 Kč 1 setkání.

Rezervace místa platné po přihlášení emailem stepanka@souzneni.eu, nebo sms 724 295 275 a zaplacení zálohy 150 Kč na 2900355455/2010, do zprávy jméno a alchymie zvuku.

♥ Alchymie zvuku víkend květen

-Poznej svou esenci skrze zvuk, dech, dotek a pozornost-

18. – 20. května

Sebe-poznávací víkendový seminář, který kombinuje prvky jógy, šamanismu, rodinných konstalací a pohybů duše, muzikoterapie a tantry. Budeme pracovat s našimi záměry, s tím, co nás motivuje ke změně, s tím, co si opravdu přejeme. V bezpečném kruhu, s respektem k hranicím každého z nás.

Kdy?
18. – 20. 5. 2018
Pátek 19:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 21:00
Neděle 10:00 – 16:00

Páteční večer: seznámení se, ukotvení. Vnitřní i vnější rozhýbání se, naladění pomocí hlasově rezonančních technik, hlasové očistné vlny, dynamických i klidných her s muzikoterapeutickými nástroji. Šamanská cesta za naším záměrem.

Sobota: „cesta zpět do těla“ pomocí uvolňujících technik – dynamických pohybovo-hlasových her, prostor pro rodinné konstalace a pohyby duše. Odpoledne a večer zvukové masáže – kombinace hlasu, zvuku nástrojů a doteku – přes oděv nebo s olejem.

Neděle: kouzelná flétna – technika práce s životní energií pomocí zvuku a dechu, rezonanční a vibrační zpěv, hudební nástroje a elementy – jemná integrace, reflexe a sdílení víkendových prožitků

S lehkostí, jemností a hravě vás seminářem provede Štěpánka Čížková, muzikoterapeutka a průvodkyně na cestě sebepoznání.

Kde? V Praze (místo bude upřesněno). Na místě lze přespat, jídlo si zajišťuje každý sám.

S sebou: Pohodlné oblečení na pohyb (i tanec), oblečení, které lze případně umastit od oleje/ ideálně i spodní prádlo, velký šátek, prostěradlo/.

Cena: 3000 Kč/víkend, víkend je nutno absolvovat celý
3 dny před seminářem, během něj a 3 dny po něm je velmi doporučováno nepít alkohol a požívat jakékoli omamné a psychotropní látky.

Přihlášení a dotazy: info@souzneni.eu, bude vytvořený google kalendář. google formulář pro přihlášení

Rezervace je platná po uhrazení zálohy 1500 Kč do 8.5.2018. na b.ú. 2801309584/2010, variabilní číslo Vaše platné telefonní číslo, do pzrávy Alchymie zvuku, jméno. Doplatek možný b. převodem nebo hotově před začátkem semináře.

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit