Zvukové masáže

Dopřejte si hluboký výdech a relaxaci. Zvukem se můžeme harmonizovat, otevřít se přijímání a pocítit blahodárné účinky zvuku. Masáž pečuje, prozařuje, podporuje a jemně detoxikuje. Vede nás za mysl a osobnost, do ticha a spojení s vnitřním zdrojem.

Zvuková masáž probíhá 2 hodiny.

Masáž probíhá  z části aktivně pro klienta, z části pasivně. Součástí je konzultace, očištění bylinami, zvukem, zpěvem.

Přináší pocit hlubokého uvolnění. . Posiluje vnitřní kapacitu psychosomatické péče a  vnitřní potenciál vědomí člověka. Harmonizuje na všech úrovních.

Cena 1200 Kč. Objednání 724 295 275 nebo stepanka@souzneni.eu.

Místo masáže – Praha/Troja nebo Dobřichovice.

 


  • SAUNA ~ CESTA ZVUKU ~  ZVUKOVÁ LÁZEŇ “PŘIJÍMEJ A DÁVEJ”

… HLUBOCE VYDECHNI AŽ DO BUNĚK A NAČERPEJ SÍLU.

v roce 2018 hledáme nové termíny.

 

~Teplo a prohřátí ~ Očištění a detoxikace ~ Láskyplný dotek ~ Podporující jemná vůně ~ Harmonizující vibrace zvuku a zpěvu ~Přijímání a dávání ~

Dopřejte si hluboký odpočinek v rodinném prostředí sauny V Tůních.  Účinky sauny nám pomohou uvolnit se, vonný olej nás pohladí a léčivý zvuk zpěvu a jemných vibračních nástrojů při cestě zvuku nám ukáže harmonizující potenciál hudby.

Jak probíhá: společný kruh, očištění, saunění, odpočinek a provázená cesta zvukem, zvuková masáž ve dvojicích – zvuk, dech, dotek, závěrečný kruh.

Příjezd a odjezd: Parkování před domem. Prosím doražte raději třeba o 15 minut dříve a dejte si čaj, abychom mohli v celou hodinu začít. Po zkončení možné večer přespat 150 Kč/osoba ve vlastním spacáku, na karimatce nebo 2 místa na gauči 250 Kč/osoba, snídani s sebou na společný kruh. Nespěchejte na sebe s odjezdem. Po hluboké relaxaci je fajn se dostat do těla a dát si čas, pokud řídíte auto.

Místo: V Tůních 552, Lety.

Upozornění: Před suanou doporučuji nepít ten den alkohol a neužívat ani měkké drogy. Možné je také půst nebo menší dieta.

Přesná cesta: zde 

S sebou: žabky nebo nazouvací boty na bosou nohu na přechod, odpočinek mezi sauněním, prostradlo nebo velký bavlěný sárong /šátek/ do sauny, velký ručník, župan nebo pončo na pobytí venku sauna/odpočinek/sprcha, bavlněné oblečení, které může být eventuelně trochu od oleje, vlastní deka.

Cena: 600 Kč, rezervace: přihláška na stepanka@souzneni.eu, platba zálohy 250 Kč na b.ú. 2900355455/2010, do zprávy prosím napište jméno, Sauna a zvuková masáž, variabilní symbol Vaše telefonní číslo.